پیوس: منشا بهترین خرید پرسپولیس طی ۱۰ سال گذشته

0

فرشاد پیوس بهترین گلزن فوتبال ایران در دهه ۶۰ حضور گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای در لیست سرخپوشان را بهترین خرید ۱۰ سال اخیر پرسپولیس می‌داند.

فرشاد پیوس در خصوص جذب گادوین منشا که در فصل گذشته در پیکان عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته بود، گفت: بازی‌های منشا در فصل گذشته را با دقت دیدم و این بازیکن یکی از بهترین خارجی‌های لیگ برتر ایران است و شاید بتوان گفت بهترین خرید ۱۰ سال اخیر پرسپولیس است. مطمئن باشید چیزهای زیادی از او در فصل آینده خواهید دید.

وی ادامه داد: درخشش این بازیکن در تیمی مثل پیکان نشان از نبوغ او دارد و ببینید در تیمی مثل پرسپولیس که بهترین هافبک‌ها را در اختیار دارد چطور عمل خواهد کرد.

پیوس در خصوص تداخل میان منشا و طارمی در خط حمله این تیم گفت: بعید می‌دانم مشکلی باشد و برانکو با چشم باز و بر اساس نیازش خرید می‌کند و حتما فکری برای استفاده از هر دو مهاجمش خواهد داشت.

پیوس در پایان در مورد اینکه کدام مهاجم فوتبال ایران در حال حاضر شبیه خودش بازی می‌کند گفت: این را مردم باید بگویند ولی هیچ مهاجمی در حال حاضر من را یاد خودم نمی‌اندازد. زمان ما سبک فوتبال با امروز فرق داشت و نمی‌شود مقایسه کرد.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:ورزش‌سه

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید