نتانیاهو: ایران، اسرائیل را به نابودی تهدید می‌کند

0

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در دیدار با پوتین رئیس‌جمهور روسیه گفت که ایران هر روز اسرائیل را به نابودی تهدید می‌کند.

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه در شهر ساحلی «سوچی» دیدار کردند.

طبق گزارش وب‌سایت کرملین، پوتین در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از ایجاد «ساز و کارهای همکاری موثر» میان روسیه و اسرائیل گفت:

«ما، هر زمان که شرایط، مشارکت مستقیم ما و رایزنی درباره روابط دوجانبه و اوضاع منطقه را ایجاب کند اقدام به برگزاری نشست‌های منظم و فوری با یکدیگر می‌کنیم.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم گفت:

«آقای رئیس‌جمهور، ما در سال‌های گذشته نه تنها برای رایزنی درباره روابط دوجانبه‌مان بلکه برای بررسی اوضاع در خاورمیانه – که تحولات آن با سرعتی زیاد در حال وقوع هستند- دیدار کرده‌ایم.»

وی سپس با تکرار ادعاهای تأیید نشده گفت:

«ایران، تلاش‌های قابل توجهی برای تقویت حضورش در سوریه دارد. این کشور تهدیدی نه تنها برای اسرائیل بلکه برای خاورمیانه، و به باور من، برای تمام جهان است.»

نتانیاهو تصریح کرد:

«ایران همچنین پیشرفت‌هایی جدی در گسترش کنترل و نفوذش در عراق و یمن داشته است. از بسیاری جوانب، این ایران است که کنترل اصلی امور در لبنان را به دست دارد.»

او اضافه کرد:

«آقای رئیس‌جمهور ما با تلاش‌های مشترک در حال مبارزه با داعش و شکست آن هستیم و این موضوع مهمی است. اما، موضوع نگران کننده آن است که در جاهایی که ما به داعش غلبه می‌کنیم و این گروه از بین می‌رود، ایران به جای آن گام می‌گذارد.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت:

«لحظه‌ای فراموش نمی‌کنیم که ایران هر روز به تهدیدهایش برای نابودی اسرائیل ادامه می‌دهد، سازمان‌های تروریستی را تسلیح کرده و از تروریسم حمایت می‌کند.»

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:افکارنیوز

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید