سیانوژن ساخت مستقیم اپلیکیشن درون سیستم عامل را فراهم کرد

0

سیانوژن سال پیش قرارداد همکاری با مایکروسافت امضا کرد که باعث می‌شد برنامه‌ها وae049723-5b1f-4636-9438-97a9a36f638c سرویس‌های این غول نرم‌افزاری به درون سیستم عامل سیانوژن ادغام شوند. اکنون سیانوژن اعلام کرده که توسعه دهندگان می‌توانند مستقیم اپلیکیشن‌ها را با این سیستم عامل ادغام کند.

مایکروسافت اعلام کرده که دستیار دیجیتالی این شرکت با نام کورتانا قرار است با ادغام بسیار زیاد درون نسخه بعد سیانوژن حضور داشته باشد. با اینکه مایکروسافت اولین شرکتی است که می‌خواهد کورتانا را اینچنین با سیانوژن ادغام کند، اما توسعه دهندگان طرف سوم نیز به زودی چنین دسترسی مشابهی را خواهند داشت.

سیانوژن امروز یک پلتفرم Mod منتشر کرده که به اپلیکیشن‌های طرف سوم اجازه استفاده مستقیم از API‌های سیستم عامل سیانوژن را می‌دهد. مایکروسافت اولین کمپانی است که قصد دارد از این ویژگی جدید و آزادی بیشتر در سیانوژن استفاده کند و برنامه‌های خود را مانند اسکایپ، وان‌نوت و ابزار دیگر را با این سیستم عامل ادغام کند.

سیانوژن امید دارد با پلتفرم Mod سیستم عامل خود را با کمک شرکای نرم‌افزاری و دیگر توسعه دهندگان بیشتر گسترش دهد. پلتفرم Mod از سیانوژن رسما از ماه آینده منتشر می‌شود و برای دسترسی به آن به نسخه ۱۳ یا بالاتر سیانوژن نیاز است.

  • رتبه بندی کاربران (۰ رای)
    ۰
    رتبه شما :
خلاصه
۰%
۰
عالی

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید