سامانه سوابق تامین اجتماعی همچنان غیرفعال

2

” سامانه سوابق سازمان تامین اجتماعی ” از چند ماه پیش غیر فعال شده و شهروندانی که برای مشاهده سوابق بیمه خود به این سامانه مراجعه می کنند را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته است.

از مرداد ماه سال جاری اعتراضاتی مبنی بر از دسترس خارج شدن ” سامانه سوابق سازمان تامین اجتماعی ” به گوش رسید. و با گذشت چند ماه از این روال و ادامه دار شدن آن گمانه زنی هایی درباره به خواب رفتن این سامانه زده شد!

” سامانه سوابق سازمان تامین اجتماعی ” از چند ماه پیش غیر فعال شده و شهروندانی که برای مشاهده سوابق بیمه خود به این سامانه مراجعه می کنند را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته تا جایی که برای دریافت این اطلاعات به دفاتر بیمه مراجعه نموده اند اما درخواست آنها بی نتیجه مانده است.

این موضوع را از آقای حسینی (مدیر کل نام نویسی حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی) جویا شدیم و ایشان با اشاره به حواشی و خبرهای فراوان درباره مسدود بودن سامانه سوابق تامین اجتماعی گفت : ” ان شاالله در آینده ای نزدیک با یک سامانه ی جدید و ارتقاء یافته از لحاظ امنیتی و اپلیکیشنی روبرو خواهیم بود. “

وی درباره زمان راه اندازی مجدد این سامانه و رونمایی از ورژن جدید آن نیز افزود : ” من فکر می کنم با توجه به روند جاری، در اوایل آبان ماه این سامانه با نگارشی جدید و با توانی و اطلاعاتی بیش از گذشته در دسترس بیمه شدگان عزیز قرار بگیرد ضمن این که ما از شهروندان نیز بابت این مشکل پیش آمده عذرخواهی هم می کنیم. “

اینک جای این سوال پیش می آید که بروز رسانی یک سامانه بیش از ۳ ماه زمان لازم دارد؟! آیا به راستی مشکل پیش آمده مربوط به بروز رسانی است؟
شما می توانید نظرات خود را در بخش ثبت نظر برای ما ارسال نمائید.

منابع: باشگاه خبرنگاران جوان / پایگاه اطلاع رسانی تامین یار
ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
  • رتبه بندی کاربران (۰ رای)
    ۰
    رتبه شما :
خلاصه
۰%
۰
عالی

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید