زنان مشهوری که به خواستگاری رفتند!

0
خواستگاری سنتی بوده که از قدیم توسط مردان انجام می گرفته اما هستند زنانی که پایشان را فراتر گذاشته اند و برای زندگی با مرد مورد علاقه شان، پیش قدم شدند. از میان آنها نام زنان مشهوری را که به خواستگاری مرد رویاهای خود رفته اند، برایتان آورده ایم.
پینک

823180_315

پینک، خواننده معروف هالیوودی، به اعتماد نفس بالا و استقلال اش شهرت دارد، بنابراین تعجبی هم ندارد که او برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش پیش قدم شود. او در ژوئن ۲۰۰۵ تصمیم گرفت که از ستاره موتورسوار خود، کری هارت خواستگاری کند. او در یکی از مسابقاتی که کری هارت در آن شرکت کرده بود، بنری به دست گرفت که روی آن نوشته بود: «با من ازدواج می کنی؟» کری هم پس از مسابقه به سرعت به سمت پینک دوید تا جواب مثبت را به او بدهد. این دو ۶ ماه پس از آن روز با یکدیگر ازدواج کردند.
798310_496

۱.جنیفر هادسون

798311_668

جنیفر هادسون در روز تولد مرد مورد علاقه اش، دیوید اتانگا، روی یکی از زانوهایش زانو زد و با حلقه ای در دست، از او خواستگاری کرد.


۲.هلی بری

798325_276

هلی بری از همسر قبلی اش، دیوید جاستیس خواست که با او ازدواج کند. ازدواج آنها ۴ سال بیشتر دوام نیاورد.

۳ .الیزابت تیلور
798312_915

الیزابت تیلور از مونتگومری کلیف، هنرپیشه سینما و تئاتر آمریکایی، خواستگاری کرد اما با جواب منفی رو به رو شد. البته جواب منفی او خیلی هم تاثیر منفی بر الیزابت نداشت زیرا که او پس از آن ۸ بار دیگر ازدواج کرد.

۴.بریتنی اسپیرز

798313_428

بله درست شنیدید! بریتنی اسپیرز از پدر فرزندانش، کوین فدرلین، خواستگار کرد. آنها در سال ۲۰۰۴ با یکدیگر ازدواج کردند و دو سال بعد هم از یکدیگر جدا شدند.

۵.بیلی پایپر

798314_661

زمانی که بیلی پایپر ۱۸ سال داشت، از مرد مورد علاقه اش، کریس ایوانز که یک دی جی رادیویی بود، خواست تا با او ازدواج کند. آنها در سال ۲۰۰۱ با هم ازدواج کردند و در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند. اگرچه آنها در سال ۲۰۰۷ به طور رسمی از هم طلاق گرفتند اما همچنان دوستان خوبی برای یکدیگر ماندند.

۶.هدر میلز

798315_141

قبل از این که هدر میلز با ستاره گروه افسانه ای بیتلز، پل مک‌کارتنی، ازدواج کند، الفیه کارمال را به عنوان همسر انتخاب کرد. در این ازدواج، هدر میلز بود که برای خواستگاری پا پیش گذاشت.

۷.ژاژا گابور

798316_598

ژاژا گابور هنرپیشه و فعال مد اهل مجارستان و آمریکا ۹ بار ازدواج کرد و هر ۹ بار خودش به خواستگاری مرد مورد علاقه اش رفت. پشت کار او واقعا تحسین برانگیز است!

۸.قاضی جودی

798317_618

جودیث شایندلن قاضی، وکیل دادگستری و شخصیت اصلی برنامه تلویزیونی قاضی جودی و یکی از قدرتمندترین زنان آمریکا است، بنابراین تعجبی هم ندارد که به خواستگاری مرد رویاهای خود برود. او در سال ۱۹۷۸ در مقابل مرد مورد علاقه اش، روی یکی از زانوهایش زانو زد و از او درخواست ازدواج کرد.


۹.کریستن بل

798318_462

کریستن بل بازیگر آمریکایی است که بیشتر به خاطر حضور در سریال ورونیکا مارس شناخته شده‌ است. او نیز یکی دیگر از زنانی است که به خواستگاری مرد مورد علاقه اش، کریستن بل، رفت. او در توییتر خود نوشت: «کریستن.. آیا با من ازدواج می کنی؟» کریستن نیز در جواب او نوشت: «بله، زیرا این یک عشق واقعی است.»
منبع: برترین
  • رتبه بندی کاربران (۰ رای)
    ۰
    رتبه شما :
خلاصه
۰%
۰
عالی

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید