بمب فصل بعد برانکو پرید!

0

طبق قانون جدید فدراسیون فوتبال ایران باشگاه‌‌های بدهکار در کمیته انضباطی فیفا، حق عقد قرارداد جدید با بازیکنان و مربیان خارجی را ندارند.

در حال‌ حاضر تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از برجسته ترین تیم‌های بدهکار در فیفا هستند که حق و حقوق بازیکنان و مربیان سابق خود را نداده‌اند و با این قانون نمی‌توانند بازیکن و مربی خارجی جذب کنند.

در چنین شرایطی به نظر می‌رسد کار پرسپولیس که برای تقویت هر چه بیشتر تیم خود در راه قدرت‌نمایی در آسیا، نیم‌نگاهی هم به بازیکنان خارجی داشت، سخت می‌شود.

یکی از بازیکنان خارجی که گفته می‌شد قرار است تابستان نقل و انتقالاتی آتی به پرسپولیس بپیونند، سعد ناطق است.

این مدافع ملی پوش عراقی در بازار زمستانی تا آستانه پیوستن به پرسپولیس هم پیش رفت اما نهایتا به دلیل مسائل مالی نتوانست تیم باشگاه نیروی هوایی کشورش را ترک کند و به پرسپولیس بیاید.

با این حال، این بازیکن در تابستان آینده بازیکن آزاد می‌شود و گفته می‌شد که پرسپولیس برای جذب این مدافع در تابستان برنامه دارد و خود این بازیکن هم تاکید کرد که دوست دارد آن موقع به پرسپولیس بیاید.

با این حال، با توجه به قانون جدید فدراسیون، احتمالا پرسپولیس در صورت تمایل هم  قادر به جذب این بازیکن عراقی نخواهد بود.

البته در صورتی که بدهی‌های خود را تا تابستان آتی تسویه نکند. که البته با توجه به حجم بالای این بدهی‌ها بعید است که در این مدت کوتاه پرسپولیس بتواند همه بدهی‌های خود را به مربیان و بازیکنان خارجی سابقش پرداخت کند.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:جام‌نیوز

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید