ایران از لنز دوربین گردشگر لهستانی + تصاویر

0

پائولینا یک دختر لهستانی است که بهمراه دو دوست خود به ایران سفر کرده و دو هفته در این کشور به گشت و گذار پرداخته ‏است. او تصاویر زیبایی از ایران تهیه کرده و در سایت مشهور ‏Boredpanda‏ و وب سایت شخصی خود منتشر کرده است. او ‏از زیبایی های ناشناخته این کشور می گوید.

سفر پائولینا از تهران آغاز شده است، او به اصفهان، شیراز، بندر عباس، جزایر ‏قشم و هرمز و یزد رفته است.‏

از نظر او که در ابتدا انتظار این زیبایی ها را در ایران نداشته است ، جزیره قشم جذاب ترین و بی نظیرترین جایی بوده است که ‏از آن بازدید کرده. او می گوید این جزیره خیلی ناشناخته باقی مانده و پیش از سفرش اطلاعات کمی درباره آن توانسته بدست ‏بیاورد. او جزیره قشم را کاملا متفاوت و منحصر به فرد خوانده و می گوید در فرصتی دوباره به این جزیره زیبا سفر خواهد ‏کرد.‏

با عصری‌نو همراه باشید تا تصاویر زیبایی که پائولینا در سفرش از دوستانش و جاذبه های دیدنی ایران گرفته است همراه با ‏توضیحات و نظراتش را ببینید.

 

عبادتگاه آینه کاری شده سید علاالدین حسین – ما تصادفا این مکان زیبا را پیدا کردیم. برای ورود به این عبادتگاه نیاز به چادر ‏داشتیم و زنها و مردها باید جداگانه وارد می شدند.

 

تنگه چاهکوه – ” چاهکوه ” در فارسی به معنای ” حفره هایی در کوه ” است. به نظر غیرواقعی می رسند !

 

مسجد صورتی – یکی از مشهورترین جاذبه ها در ایران

 

ناتالی در مسجد شیخ لطف الله – مشهورترین جاذبه دیدنی اصفهان ، چرا که تصویر آن روی جلد اکثر راهنماهای گردشگری دیده ‏می شود.

 

جزیره هرمز – برخی از صخره های اینجا به شکل حیوانات هستند.

 

شهر باستانی پرسپولیس

 

ناتالی در بام در یزد

 

ساحل بندرعباس – اینجا با کمی طوفان شن رو به رو شدیم

 

مونیکا و دره رنگین‌کمان در جزیره هرمز – اینجا یکی از رنگی‌ترین جاهایی‌ست که می‌توانید ببینید. در این منطقه می‌توانید ‏کوههایی به رنگ‌های قرمز، نارنجی، آبی و خاکستری ببینید و صخره‌هایی که هر کدام به یک شکل هستند.

 

ناتالی در بازار وکیل، یکی از مشهورترین جاها در شیراز ‏

 

مسجد جامع ، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مسجدها در اصفهان

 

نمایی از شب های تهران از فراز تپه ها

 

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:boredpanda‏

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید