امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می‌یابد

0

مایکروسافت مجموعه‌ای از خدمات امنیتی جدید را به کاربران سرویس‌های کلود و تحت وب خود از جمله Office 365 و Azure ارائه می‌دهد تا بتواند توجه شرکت‌های تجاری را به خود جلب کند.

به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت در ماه آوریل محصول جدیدی به نام Microsoft Cloud App Security عرضه می‌کند که به مشتریان امکان می‌دهد تا کنترل بیتشری بر روی داده‌های ذخیره شده در سرویس‌های کلود این شرکت داشته باشند. این محصول با خدماتی همچون Office 365، Box, SalesForce، ServiceNow و Ariba سازگار است.

Office 365 هم به برخی امکانات امنیتی جدید مجهز شده که با Microsoft Cloud App Security ادغام خواهد شد. این امکانات عبارتند از ارائه هشدار امنیتی در مورد فعالیت مشکوک در حساب کاربری فرد، امکان شناسایی و تشخیص دقیق کاربران خدمات Office 365 توسط بخش آی.تی هر سازمان و موسسه، تعیین سطح دسترسی برای خدمات کلود و مشخص کردن خدمات ثالثی که کاربران می‌توانند آنها را به برنامه Office 365 متصل کنند.

مایکروسافت قبلا در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ خدمات Lockbox را برای کاربران SharePoint Online و OneDrive عرضه کرده بود که فرآیند شناسایی هویت کاربران خدمات کلود این شرکت را هم تقویت می‌کرد.

منبع : ایتنا
  • رتبه بندی کاربران (۰ رای)
    ۰
    رتبه شما :
خلاصه
۰%
۰
عالی

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید